Programy śpiewu i nauki gry na instrumentach

21457577_796438373871140_686321181219112960_o_Easy-Resize.com

Od pierwszych chwil kształtuje się mózg dziecka. Wszystko to z czym się wówczas zetknie, czego doświadczy i w czym weźmie udział będzie miało ogromny wpływ na jego osobowość i ogólny rozwój. Dzięki programom Szkoły Muzycznej YAMAHA dzieci mają szanse na edukację, która pomoże im w lepszym starcie do Szkoły i w późniejsze dorosłe życie.

pexels-elina-fairytale-5859812_Easy-Resize.com

Jest oparty na kompleksowym podejściu do edukacji muzycznej, która zwraca szczególną uwagę na rozbudzenie kreatywności każdego dziecka, poprzez odtwórczość i komponowanie…

kursy instrumentalne

YAMAHA oferuje szereg różnych kursów instrumentalnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w celu umożliwienia przeżywania radości z nauki na wybranym instrumencie. Nauczanie odbywa się w małych grupach i wprowadza m.in. wspólne muzykowanie (w zespole), improwizację, umiejętność akompaniowania i śpiewania piosenek, a także naukę czytania nut.

Gramy

Program YAMAHA Popular Music Course jest przeznaczony dla różnych grup wiekowych i został stworzony z myślą o radosnych i przyjemnych lekcjach. Bez względu na to, czy chcą Państwo grać na flecie poprzecznym, saksofonie, gitarze elektrycznej, gitarze basowej, keyboardzie, perkusji, skrzypcach lub nauczyć się śpiewać – to wybierając kursy o międzynarodowej renomie i reputacji, decydujecie się na właściwą drogę w swoim muzycznym życiu.

nauka śpiewy jasło krosno yamaha

W naszych szkołach muzycznych w Jaśle i Krośnie organizujemy lekcje śpiewu, które odbywają się w przyjaznej i wesołej atmosferze. Kurs prowadzony jest przez doświadczoną kadrę. Kładziemy ogromny nacisk na naukę śpiewu. W tym celu stosujemy nowoczesne metody oraz odpowiednie podejście do kursantów.

ukulele---jasło-krosno

Ostatnio bardzo modnym instrumentem stało się ukulele. Oczywiście ten program również jest w ofercie naszej Szkoły.

program-nauki-gry-dla-seniorów-yamaha

Nieważne, czy już posiadasz muzyczne doświadczenia, czy nie masz żadnej wcześniejszej wiedzy muzycznej – nigdy nie jest za późno, aby zacząć.