To nas wyróżnia!

Rok szkolny 2021/2022 obfitował w wiele różnych Festiwali, w których nie mogło zabraknąć naszych wspaniałych uczniów.

Do największych sukcesów naszych podopiecznych w ubiegłym roku szkolnym możemy zaliczyć:
– I miejsce w Festiwalu Piosenki Aktorskiej i Poezji Śpiewanej w Rzeszowie,
– II miejsce — SREBRNY CEKIN w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Karnawałowej,
– „SUPER WYRÓŻNIENIE” w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Rozrywkowej 2022 YOUR Song”.

Instruktorem wokalnym w naszych Szkołach jest Pani Aleksandra Prajsnar, uczestniczka programów „The Voice of Poland” oraz „Must be the music”, absolwentka Logopedii na Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi. Finalistka i laureatka wielu Konkursów i Festiwali wokalnych na szczeblu Wojewódzkim, Ogólnopolskim i Międzynarodowym. Swoje umiejętności wokalne i instruktorskie szkoliła pod okiem Grażyny Łobaszewskiej, Danuty Błażejczyk, Elżbiety Zapendowskiej, a także Victorii Benesh.

Pewnie wielu z Was marzy o wielkiej scenie. Nasz nauczyciel Perkusji – Pan Sebastian Jachym (na zdjęciu) jest najlepszym dowodem na to że dzięki pracy, ambicji, pasji i wytrwałości w dążeniu do celu można to osiągnąć.

W tym roku Pan Sebastian gościł w Waszych domach w każdą wakacyjną niedzielę o godz. 20.00, w programie emitowanym na TVP2 „Wakacyjna trasa z dwójką”, występując z wieloma wspaniałymi artystami polskiej sceny muzycznej.

Referencje naszych uczniów

Gdy chodzę do tej szkoły, zawsze kiedy wejdę przywitam wspaniałego Pana Wojtka. W tej szkole dużo się nauczyłem m. in. nut, dźwięków, akordów i wiele więcej. Kocham tą szkołę, dzięki panu Wojtkowi. Pozdrawiam.
Szymon
Uczeń
Super szkoła, najlepsza w okolicy. Bardzo szybko potrafią nauczyć gry na gitarze. Prowadzą też lekcje z innych instrumentów. Polecam.
Franek Banaś
Uczeń
Mega! Super szkoła muzyczna.
MT. EVEREST ROBLOX
Uczeń