Popular Music Course

(Szkoła Muzyki Rozrywkowej YAMAHA)

Programy z serii „Yamaha Popular Music Course” są przeznaczone dla różnych grup wiekowych i zostały stworzone z myślą o radosnych i przyjemnych zajęciach. Bez względu na to, czy chcecie się nauczyć grać na flecie poprzecznym, saksofonie, gitarze elektrycznej, gitarze basowej, keyboardzie, perkusji, skrzypcach.

Jeśli chcesz nauczyć się śpiewać to też jest właściwy program nauki dla Ciebie.
Wybierając kursy o międzynarodowej renomie i reputacji, decydujecie się na właściwą drogę w swoim muzycznym życiu. Decydując się na uczestniczenie w zajęciach muzycznych w szkole Yamaha grasz od początku na profesjonalnych instrumentach muzycznych.

Szkoła muzyczna Yamacha w Jaśle i w Krośnie zapewnia najlepszą metodykę nauczania. Standardem jest wysoki poziom zajęć prowadzonych przez profesjonalnie wykwalifikowanych specjalistów muzycznych i nauczycieli śpiewu. Materiały dydaktyczne sprawiają, że ​​nauka gry na instrumentach a także kształcenie wokalu są niezwykle skuteczne i bardzo przyjemne jednocześnie.

Program wokalny (zajęcia indywidualne i grupowe) dla dzieci od 6-go roku życia, młodzieży i dorosłych.
W małych grupach uczniowie uczą się śpiewać, czytać nuty, wspólnie muzykować, uczą się pracy z mikrofonem, ruchu scenicznego oraz podstaw gry na instrumencie klawiszowym. Poznają repertuar w różnych stylach.
Każdy etap nauki jest wspierany nagraniami na nośniku USB, co sprawia, że nauka w domu jest dużo łatwiejsza.

Nauka gry na flecie poprzecznym – “Popular Music Course – Flet poprzeczny” to program dla osób od 10-go roku życia.
Głównym celem kursu jest:

• nauka podstawowych technik grania na flecie poprzecznym;
  • radość z grania w grupie;
  • improwizowanie od samego początku;
  • zapoznanie z różnymi stylami – od klasyki, poprzez pop, rock i jazz.

Nauka gry na gitarze elektrycznej – “Popular Music Course – Gitara Elektryczna” to program dla osób od 10-go roku życia.
Głównym celem kursu jest:

• wspieranie nowych impulsów do grania rocka, bluesa, funk i latin, przy wykorzystaniu efektów i profesjonalnego nagłośnienia;
  • improwizowanie;
  • przygotowanie do grania w zespole;
  • radość ze wspólnego muzykowania podczas grania różnych partii głosowych (melodii, akordów, czy groove).

Nauka gry na gitarze basowej – “Popular Music Course – Gitara Basowa” to program dla osób od 10-go roku życia.
Głównym celem kursu jest:

• nowe impulsy do grania na gitarze basowej standardów rocka, bluesa, funk i latin;
  • improwizowanie;
  • przygotowanie do grania w zespole;
  • radość ze wspólnego muzykowania podczas grania różnych patternów i w różnych stylach.

Nauka gry na Keyboardzie – “Popular Music Course – Keyboard” to program dla osób od 10-go roku życia.

• przygotowanie do grania w zespole;
  • radość ze wspólnego muzykowania podczas grania różnych partii głosowych (melodii, akordów, basu, czy groove);
  • improwizowanie, komponowanie, aranżowanie i groove;
  • harmonia;
  • utwory solowe.

Nauka gry na perkusji – „Popular Music Course – Perkusja” to program dla dzieci od 9-go roku życia.

Perkusja to zestaw instrumentów, z których w jednym czasie można wydobywać wiele dźwięków.
Nauka gry na perkusji w szkole muzycznej Yamaha w Krośnie i Jaśle rozpoczyna się od wyuczenia podstawowych technik grania oraz rytmów. Uzupełniając tę wiedzę, nasi kursanci szybciej zdobywają nowe możliwości na każdym coraz to wyższym poziomie.

Nauka gry na saksofoine – “Popular Music Course – Saksofon” to program dla osób od 10-go roku życia.

Gra na instrumentach stwarza wiele możliwości zarówno dla amatorów, jak i zawodowców. W naszej szkole muzycznej Yamaha mieszczącej się w Jaśle i Krośnie otwieramy szansę na zdobycie nowych szczebli poprzez naukę gry na saksofonie.
Na zajęcia zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Nauka gry na skrzypcach – “Popular Music Course – Skrzypce” to program dla osób od 10-go roku życia.
Głównym celem kursu jest:

• nauka podstawowych technik grania na skrzypcach;
  • praktyczne podejście do nauczania;
  • nowe impulsy na każdym poziomie;
  • radość z grania w grupie.